Yayoi

May 17, 2018


Nothing can beat their unli rice! Rice is life for my two boys!

LocationStar Vista
Order
Pax2 Adults, 2 kids
Total Cost~$25
Official SiteLINK

VERDICT
Note: 1 lower, 5 highest
ServiceπŸ’›πŸ’›πŸ’›πŸ’›
TasteπŸ’›πŸ’›πŸ’›πŸ’›
CostπŸ’›πŸ’›πŸ’›
Final VerdictπŸ‘

No comments:

Powered by Blogger.